czwartek, 18 lipca 2013

Girls, Women, Ladies

Siema,
jako 'przedstawiciel' generacji #slash - ciągle obserwuję, ściągam, kolekcjonuję to co dzieje się na papierze i w sieci. Jeden z głównych katalogów poświęcony jest kobietom - w wielu różnych odsłonach.
Ten kolaż nietuzinkowych artystek, modelek, celebrytek w ujęciu fotografików o różnej randze - znajdziecie w dzisiejszym poście.

Pozdrawiam,
R.

******

Hey,
as 'representative' of generation #slash - I always watch, download, collect what happens on paper and online. One of the main folder is dedicated to women - in many different guises.
This unusual collage - artists, models, celebrities submitted by photographers of different rank - 
you will find in today's post.

Bests,
R.


2 komentarze:

 1. ja zauważyłam, że obecnie kultura, a właściwie popkultura, za pomocą mody kreuje, dwa rodzaje kobiet, są to kobiety bardzo zmysłowe, emanujące swoje wszystkie zalety płciowe, ociekające kobiecością, lub zupełnie przeciwnie, są androginiczne osobniki, nie afiszujące się ze swoją kobiecością, wręcz przeciwnie,ukrywające się za bezkształtnymi ubraniami, lawirujące na granicy między płciami, a gdzie cała masa nas, tych pomiędzy jedną a drugą?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej dziękuję za komentarz :)
   w tym poście oczywiście są wybrane zdjęcia z edytoriali, magazynów, blogów itp
   gdzie moda wchodzi w fikcję
   a kobiet z krwi i kości jest zawsze sporo na http://www.thesartorialist.com oraz ulicach - nie robię street artu, aczkolwiek na brak inspiracji narzekać nie mogę :)

   pozdrawiam Cię ,
   R.

   Usuń